Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Centrum Handlowym Fort Wola w Warszawie, na poziomie 1, w pobliżu sklepu HalfPrice. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie centrum handlowego dostępny jest bezpłatny parking dla klientów. Zarówno salon, jak i centrum handlowe są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz centrum handlowego można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Autobusy: 105, 194, 197, 255, 713, 716. Tramwaje: 11, 13, 26, 27, 78.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 10:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 10:00 - 21:00 |
| Wtorek | 10:00 - 21:00 |
| Środa | 10:00 - 21:00 |
| Czwartek | 10:00 - 21:00 |
| Piątek | 10:00 - 21:00 |
| Sobota | 10:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Bardzo polecam panią Wiktorię. Jest przemiła, dokładnie zrozumiała o jakie podcięcie włosów mi chodziło i czego oczekuję. Była tez niesamowicie dokładna. Wrócę na pewno :)
Pani Martyna - rewelacja! Świetne rady, jeszcze lepsze wykonanie. Miło i bezstresowo w pełnym zakresie usług. Efekt przerósł moje oczekiwania. Bardzo polecam!
Bardzo dziękuję pani Martynie za zadbanie o moje włosy❤️ Piękny kolor i perfekcyjne obcięcie. Byla to moja kolejna wizyta w tym salonie i zawsze spotykam się z przemiłym, ciepłym przyjęciem.
Gorąco polecam wizytę w tym salonie, mega profesjonalne i bardzo miłe panie fryzjerki zapewniają usługi na najwyższym poziomie.
Z niezwykłych umiejętności pani Martyny regularnie korzysta moja mama Teresa :) Zachwycona profesjonalizmem -mimo młodego wieku-za każdym razem fachowych doradztwem i wykonawstwem. Słysząc same pochwały pani Martyny z rąk mamy, mogę tylko powiedzieć- polecamy!!!
To moja kolejna wizyta u p. Martyny na Połczyńskiej . Jestem bardzo zadowolona :) Mam cienkie, wymagające włosy ,a cięcie sprawiło , że wydają się gęste i dobrze się układają . Pani Martyna słucha uważnie i sama wspaniale doradza . Dziękuję bardzo , wrócę na pewno :)
Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej obsługi, Pani Wiktoria poleciła mi super ampułkę do włosów. Cała wizyta w miłej atmosferze.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Zosia ma prawdziwy talent. Włosy przeszły całkowitą metamorfozę. Kolor wyszedł piękny, włosy są w świetnym stanie. Bardzo polecam wizytę u Pani Zosi. Edycja: Po raz kolejny miałam wielką przyjemność odwiedzić Panią Zosię. Okazuje się, że nie mogę wystawić dwóch opinii (a szkoda, bo chętnie wystawiałabym od nowa polecenie po każdej wizycie, bo każda jest wybitnie udana!😊). Pani Zosia to najlepsza profesjonalistka. Słucha, doradza i potrafi zdziałać cuda! Moje włosy nigdy nie wyglądały lepiej – dziękuję!😊 Wychodzę z salonu nie tylko z pięknymi włosami, ale i z super humorem. Pełen profesjonalizm i złote ręce!
Pani Martyna była moją najlepszą niespodzianką tydzień temu. Miałam lekką traumę po doświadczeniach z innych miejsc, w których fryzjerzy zbytnio cieniowali moje włosy. Chyba nie ma lepszego komplementu niż twierdzenie, że wyszłam po wizycie u Pani Martyny z poczuciem o wiele większego bycia sobą niż przed usługą fryzjerską. Polecam Panią Martynę jako osobę z wyczuciem i poszanowaniem dopasowania fryzury do osobowości klienta. 🩷
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Yevheniia Kovalenko
Z całego serca polecam Panią Kristinę! Jestem ogromnie zadowolona ze strzyżenia - wszystko zostało wykonane z niezwykłą precyzją i wyczuciem. Pani Kristina to osoba bardzo miła i uważna na potrzeby klienta. Dodatkowym atutem był masaż głowy, który był prawdziwą przyjemnością i chwilą totalnego relaksu. Wyszłam nie tylko z piękną fryzurą, ale też w świetnym nastroju. Z pewnością wrócę! 💛