Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Galerii Mokotów w Warszawie, na poziomie 1, pomiędzy sklepami 7 Mil i Wólczanka, naprzeciwko sklepu Bytom. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn, a także usługi barberskie. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie galerii dostępny jest parking dla klientów, z bezpłatnym postojem przez pierwsze 2 godziny. Zarówno salon, jak i galeria są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz galerii można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Autobusy: 136, 138, 165, 189, 218, 317, 365, 401, 402, 504. Tramwaje: 17, 18, 31.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 10:00 - 22:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 10:00 - 22:00 |
| Wtorek | 10:00 - 22:00 |
| Środa | 10:00 - 22:00 |
| Czwartek | 10:00 - 22:00 |
| Piątek | 10:00 - 22:00 |
| Sobota | 10:00 - 22:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Cieszę się, że salon zmienił miejsce - teraz jest na pierwszym piętrze. Wcześniejsza lokalizacja przy carefour powodowała ciągły hałas. Teraz przychodzę na wizytę i rzeczywiście odpoczywam. Salon jest bardzo zadbany. Widać, że pracownicy lubią swoją pracę i dbają o to miejsce. Do każdego klienta podchodzą z ogromnym serduchem. Osobiście chodzę już od 8 lat do Moniki i polecam ją z całego serca.
Pani Monika z wielkim sercem i uśmiechem wysłuchała moich pragnień związanych z cięciem włosów, a potem stworzyła na mojej głowie prawdziwe cudo! Dzięki dużej wiedzy i profesjonalizmowi, efekt jest rewelacyjny. Czuję się teraz dużo bardziej pewna siebie 🥰. Bardzo dziękuję jeszcze raz i z całego serca każdemu polecam wizytę u Pani Moniki! ❤️
Byłam na strzyżeniu u Pani Pauliny. Zachęciły mnie pozytywne opinie i nie zawiodłam się! Pani Paulina Paulina wszystko wytłumaczyła i sprawnie powstał efekt woow + można było z nią pogadać w międzyczasie;) Jestem zadowolona i chętnie wrócę:)
Gdy przeglądałam opinie o salonie zauważyłam, że dosyć często pada imię „Paulina” :) dlatego też postanowiłam udać się na balejaż do tej pani. Efekt jest naprawdę świetny. Pani Paulina bardzo ładnie i drobniutko wypełniła odrost tak aby nie prześwitywał mój naturalny kolor, dobrała również pasujący mi ton włosów. Ogólne doświadczenie jest bardzo dobre ze względu na miły charakter obsługi i przede wszystkim fachowość. Polecam, na pewno będę wracała!
Jestem zachwycona efektem! Pani Paulina wykonała mi przepiękny blond – dokładnie taki, o jakim marzyłam. Kolor wyszedł naturalny, pełen blasku i idealnie dopasowany do mojej urody. Widać ogromne doświadczenie, precyzję i dbałość o każdy szczegół. Do tego świetna atmosfera w salonie, dużo cierpliwości i profesjonalne doradztwo. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka mistrzyni koloryzacji!
Polecam serdecznie z czystym sumieniem Panią Paulinke która pracuje w salonie, kobieta anioł, kontakt oparty na profesjonalnym doradztwie z niezwykłą empatia i słuchaniem wymagań klienta. Napewno wrócę nie raz do Pani Pauliny polecam z całego serca ♥️ dziękuję Pani Paulino ♥️
Nie spodziewałam się aż tak doskonałego efektu strzyżenia i pielęgnacji. Dziękuję Leszkowi za profesjonalną obsługę, fachowe rady jak dbać o moje włosy, miłą atmosferę, a przede wszystkim za efekt. Leszek przywrócił moje zaufanie do fryzjerów. Panie na recepcji również były bardzo miłe i pomocne. Polecam wizytę w tym salonie.
Mialam okazje robić blond u Pauliny i jestem naprawde zadowolona! Super dobrany odcien, dokladnie taki jaki chcialam! Czas w salonie spedzilam miło i czulam sie zaopiekowana.
Bardzo polecam!! ❤ Zrobili mi dzień! Dzięki królewskiemu wręcz zaopiekowaniu- wyszłam z salonu jak milion dolarów! Pan Mateusz jest świetnym gospodarzem tego miejsca, Pan Leszek - zrobił mi wspaniałą regeneracji zarówno włosów jak i samopoczucia - co za pyszne poczucie humoru! Wisienką na torcie były obłędne loki w wykonaniu Pani Ewy!! Z calego serca dziękuję. ❤❤❤ Do zobaczenia!!
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Tomasz Potakowski
Jestem klientem JLD od dawna, bywałem w różnych salonach tej sieci i u różnych fryzjerów, ale takiego specjalisty jak pan Leszek to nigdy jeszcze nie spotkałem. To było prawdziwe fryzjerskie show, jak z filmu. Nawet nie musiałem zbytnio tłumaczyć co chcę osiągnąć. Pan Leszek tylko popatrzył i strzyżenie które zwykle zajmuje czterdzieści minut, ogarnął w ciągu kilkunastu minut. Do tego zrobił to lepiej niż inni i jeszcze dorzucił w gratisie bardzo celną radę jak lepiej układać włosy! Salon zyskał wiernego klienta, bo ja już nie chcę chodzić do żadnego innego fryzjera :)