Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Galerii Wola Park w Warszawie, na poziomie 0, naprzeciwko sklepu Auchan. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie galerii dostępny jest bezpłatny parking dla klientów. Zarówno salon, jak i galeria są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz galerii można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Metro: M2. Autobusy: 154, 171, 190, 197, 523, 714.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 10:00 - 22:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 10:00 - 22:00 |
| Wtorek | 10:00 - 22:00 |
| Środa | 10:00 - 22:00 |
| Czwartek | 10:00 - 22:00 |
| Piątek | 10:00 - 22:00 |
| Sobota | 10:00 - 22:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Bardzo polecam ten Salon. Serdecznie dziękuję Pani Emilii za wyrozumiałość i cierpliwość w wysłuchaniu i zrozumieniu moich wymagań celem bardzo krótkiego ścięcia damskiego. To raz, a przede wszystkim Polecam Panią Emilię jako doświadczoną i profesjonalną Fryzjerkę. Po prostu potrafi pracować z klientem wymagającym i uczynić wszystko, by ten wyszedł zadowolony z Salonu. I chyba o to tak naprawdę chodzi. Tak też Polecam Państwa Salon i Polecam Panią Emilię. Ślicznie dziękuję💝.Pozdrawiam serdecznie, Beata.
Profesjonalna obsługa Pani Klaudii, naprawdę sprawiła, że jeszcze nigdy nie czułam się tak dobrze i świeżo w nowej fryzurze, której zawsze mi odradzano! Tłumacząc, że nie będzie pasowała mi grzywka, noi również fryzura na którą nie decydowałam się co wynikało z dawnego kompleksu bardziej pulchnej twarzy. Ale jakoś we wrześniu 2025, poczułam w sobie chęć zmiany i przede wszystkim podjęcia kroku do zmiany dotychczasowego wizerunku. Ścięcie włosów ledwo do połowy ucha, przyniosło naprawdę oszałamiający efekt! Jeszcze nigdy w życiu nie czułam się tak dobrze i pewnie! Dzięki pracy Pani Klaudii, dokładnej analizie, podpowiedzi ale też "inwencji fryzjerskiej" wyszłam z salonu wyglądając jak całkiem nowa osoba. Byłam i jestem bardzo szczęśliwa w nowym wyglądzie, krótszym wydaniu moich włosów. Bardzo gorąco polecam ten salon! Było spokojnie nawet jak na pierwszy dzień roboczy w tygodniu i popołudniowa porę wizyty! Cena przystępna, doradzono mi odżywkę i piankę do włosów kręconych, którą stosuję po ich myciu. Niedługo znów tu wrócę, bo efekt i opieka Pani fryzjerki Klaudii zasługuje na częste odwiedziny, zwłaszcza gdy wiem że trafię w dobre, odpowiedzialne, delikatne ręcę.
Serdecznie dziękuję Pani Agnieszko! Jestem absolutnie zachwycona moją nową fryzurą! Kolor jest dosłownie wymarzony - idealnie oddaje to, co chciałam osiągnąć. Ma Pani magiczną rękę i ogromne wyczucie! Dziękuję za cudowną metamorfozę i profesjonalną obsługę. Zdecydowanie polecam!
Jestem zachwycona wizytą u pani Marii! Strzyżenie wyszło perfekcyjnie – fryzura świetnie się układa i dokładnie odpowiada temu, o co prosiłam. Kolor został dobrany idealnie do mojej karnacji, wygląda naturalnie i ma piękny połysk. W salonie panowała miła atmosfera, a pani Maria to prawdziwa profesjonalistka – dokładna, cierpliwa i z wyczuciem stylu. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka fryzjera z pasją i talentem! 💇♀️✨
Byłam dzisiaj u pani Marii na strzyżeniu i pielęgnacji i serio jestem mega zadowolona! 💇♀️ Włosy wyglądają super, są miękkie i łatwo się układają. Pani Maria była bardzo miła i doradziła mi fajne kosmetyki do włosów, które od razu kupiłam – totalny hit! ✨ Na pewno wrócę! 💖
Dziękuję w imieniu córki panu Filipowi z Wola Parku. Wykonał kawał dobrej pracy, przede wszystkim wysluchał Jej preferencji i idealnie odtworzył pomysł:) tym samym poprawił samopoczucie! Bardzo się cieszę, że trafiłyśmy na kompetentnego fryzjera, z dużą kulturą osobistą:) Będziemy wracać!
Baaaaardzo polecam ten salon! Dzisiaj malowanie i strzyżenie wykonała na mnie Pani Emilia, która wysłuchała mnie, ale również zaproponowała coś od siebie, a efekt końcowy jest cudowny i taki jak oczekiwałam 😊 na pewno będę wracać!
Wśród wszystkich salonów pod tą nazwą ten jest wyjątkowy. Pani Agnieszka to prawdziwa profesjonalistka. Na pewno będę wracał
Super fryzjer najlepszy w jakim byłam , pani Julia to bardzo miła fryzjerska i wyszłam z salonu zadowolona , chodzę tam od 3 lat Bardzo polecam
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Janina Wisniewska
Wczoraj byłam u pani Emilii. Super osoba z dużą znajomością swojego fachu, starannością i chęcią sprostania moim życzeniom. Mistrzowskie strzyzenie. Poprzednio byłam w salonie w forcie wola, tam pani Martyna dwa razy przeleciała moje włosy maszynką, co dało średni efekt. Zapłaciłam tyle samo, a różnica wielka. Bardzo polecam panią Emilię.