Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Galerii Janki, na poziomie 0, naprzeciwko sklepu Auchan. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie galerii dostępne są bezpłatne parkingi dla klientów, zarówno naziemny, jak i podziemny. Zarówno salon, jak i galeria są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz galerii można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Autobusy: 62, 703, 706, 711, L1.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 09:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 09:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Bardzo polecamy Jean Louis David,przesympatyczna i miła obsługa. Była to nasza pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia-jeszcze tu wrócimy 🥰 Panie profesjonalnie podeszły do młodego chłopca lat 10 ,który od 6 roku życia zapuszczał włosy ,aby oddać na fundację Rak'n' Roll -Syn bardzo się stresował i jednocześnie był podekscytowany że dotrwał do końca mimo przeciwnością jakie go napotykały. Nasza historia rozpoczęła się od mojej choroby i choroby babci.Kacper widział na własnych oczach jak w kilka dni ludzie chorzy tracą włosy i jak bardzo to wpływa na ich samopoczucie. Postawił przed sobą cel by oddać włosy dla innych. Jesteśmy bardzo dumni z ciebie Kacper Masz Wielkie Serduszko , Wrażliwy,Wartościowy Młody Człowiek, który przetrwał niezliczoną ilość komentarzy (nie zawsze miłych) ,wiele razy skrępowany poprawiałeś ludzi w sklepie,na ulicy,u lekarza- że jesteś chłopcem nie dziewczynką Nawet nie starałeś się tłumaczy -to raczej my tłumaczyliśmy dlaczego masz długie włosy. Dziś uświadomiliśmy sobie jak bardzo było ci ciężko jak długą i męczącą drogę przeszedłeś by podarować komuś szczęście, nadzieję i uśmiech na twarzy Kochamy cię. A Panią serdecznie dziękujemy za piękną nową fryzurę ❤️
Profesjonalnie za każdym razem. Dziękuję za dzisiejszą koloryzację, zabieg nawilżający i piękną stylizację - staranne wykonanie Pani Oli!
Pobyt w salonie był bardzo przyjemny. Obsługa jest bardzo miła i sympatyczna aż miło wejść do takiej atmosfery :). Pani bardzo profesjonalnie wykonała usługę z dokładnością, jestem zadowolona. Napewno odwiedzę ponownie ❤️.
Pani Kasia najlepsza! Pani z pomocy ( nie pamiętam imienia) bardzo empatyczna, idealna dla dzieci- dziękuję
Fryzjer, któremu można śmiało zaufać. Przyjeżdzam tutaj regularnie już ponad 3 lata. Moja lepsza połówka także korzysta z usług dla kobiet. Polecamy
W czystym sumieniem mogę polecić salon JLD w Jankach. Po przeprowadzce długo szukałam fryzjera , który zaopiekuje się moimi wymagającymi włosami. Trafiałam na wielu, często z polecenia i to nie było to. Przypadkiem trafiłam do JLD w Jankach i to był strzał w dziesiątkę. Od razu poczułam się zaopiekowana i w rękach profesjonalistów. Moimi ciężkimi włosami zajmowała się już Pani Zuzia, Kasia, Klaudia, Karolinę i za każdym razem efekt super. Chodzę tam (ja, mąż i nasze dzieci) już 3 lata i nigdy nie zdażyło się być coś było nie tak. Wszystkie Panie są przemiłe, znają się na tym co robią i mają super podejście (także do dzieci, mój 4 latek uwielbia Panią Zuzię). Ostatnio Pani Karolina uratowała mnie i moje włosy z opresji gdy wydawało się, że już nie ma wyjścia z sytuacji ;) wrażliwość i indywidualne podejście przede wszystkim !!! Dziękuję :) Pozdrawiam Weronika
Chyba każda z nas ma obawy przed wejściem do nowego salonu fryzjerskiego. Zawsze te same zmartwienia w głowie czy dobrze zostanie dobrany mi kolor, czy cięcie będzie satysfakcjonujące, czy produkty mnie nie uczulą, czy będzie to czas relaksu, czy może jednak męki 🙈 Po wielu latach odważyłam się spróbować nowego, i uwaga! To był strzał w dziesiątkę! Trafiłam do Pani Karoliny - mogę polecić z czystym sumieniem! Widać fach w ręku, pełne skupienie, skrupulatność w tym co robi z moim włosami na głowie. Po raz pierwszy czułam się totalnie spokojna siedząc na nowym, nieznanym fotelu fryzjerskim! ;) Wspólna rozmowa również przebiegła bardzo miło i przyjemnie. Sam salon utrzymany w czystości, a dodatkowym plusem są fotele z masażem 😄
Świetne miejsc cudowna atmosfera. Pani Klaudia zajęła się nami profesjonalnie. Uśmiechnięta i bardzo miła .
Byłam pierwszy raz (trochę przez przypadek) bo zazwyczaj chodzę do innego fryzjera ale mieszkam blisko Ch Janek i mam niedługo „rozwiązanie” wiec akurat robiłam zakupy i postanowiłam umówić się na strzyżenie. Udalo sie umówić strzyżenie na drugi dzień więc skorzystałam i bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Przede wszystkim Panie bardzo uprzejmie i sympatyczne. Od razu zaproponowały coś do picia, zaprosiły na fotel do mycia z masażem ciała. Dokładny i bez pośpiechu masaż głowy, podczas którego Pani poinformowała mnie o kosztach usługi (ile za kuracje, ile za strzyżenie). Pani (niestety nie znam imienia), ładnie i dokładnie ostrzygła włosy, pytając jaka długość mi odpowiada itp. co uważam za świetne podejście ponieważ można wszystko wcześniej uzgodnić i nie martwić się o efekt (zwłaszcza, jeżeli duzo się ścina). I na końcu piękne czesanie i wymodelowanie włosów (aż mąż zauważył efekt). Wszystko to w godzinkę. Bardzo polecam.
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
LIZHE LYU
Byłem w salonie Jean Lois David w Jankach, bardzo mi się podobała fryzura, miła obsługa. Na pewno tu wrócę😉 Jean Louis David salon in Janki, I really liked the haircut, nice service. I will definitely come back here😉