Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Galerii M1 w Częstochowie, na poziomie 0, w pobliżu sklepu Deichmann. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie galerii dostępny jest bezpłatny parking naziemny dla klientów. Zarówno salon, jak i galeria są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz galerii można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Autobusy: 166, 181, 184. Tramwaje: 1, 16.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 09:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 09:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Po trzech wizytach u pani Karoliny, zostaje ona moją ulubioną fryzjerką 🙂Nie przerażają ją grube włosy, świetnie doradza, specjalistka od loków na 12 szczotek. Dzisiejsza koloryzacja - kolor dobrany idealnie do karnacji i osobowości. W niepamięć poszedł "brudny" kolor i odrosty. Jeszcze wrócę 🙂
Byłem dziś na wizycie "strzyżenie barberskie" strzyżenie wykonał młody chłopak chyba Kacper w lokach. Bardzo miło spędziłem czas. I Kreseczka elegancka
Swietna wizyta! Pani Kasia nie dosc ze profesjonalna to bardzo sympatyczna. Samo cięcie super, takie jak oczekiwalam. Bardzo polecam!
Rewelacyjne strzyżenie damskie,rewelacyjna atmosfera, rewelacyjny efekt końcowy i modna fryzura . Polecam serdecznie i do zobaczenia niebawem
Jestem bardzo zadowolona z usług w tym salonie. Bardzo.Fryzjerki i fryzjerzy przede wszystkim wsłuchują się w klienta potrzebę. Brawo Pan Kacper , brawo Pani Agata.Menegerka też wspaniała.
Chodzimy tam cała rodziną i wszyscy jesteśmy zawsze zadowoleni, podejściem i pełnym profesjonalizmem panującym w tym salonie a przede wszystkim przemiłą atmosferą i to jest bardzo ważne i cenne.
Bardzo polecam ten salon, a w szczególności pana Kacpra! Atmosfera bardzo miła, usługa wykonana na najwyższym poziomie.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Wszystko zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie. Moje włosy zostały odświeżone i podcięte tak jak chciałam. Bardzo mili fryzjerzy i ta funkcja masażu w fotelu przy myjce, cudo!
Rewelacyjny salon, przemiła obsługa, fryzjer potrafi się wsłuchać w oczekiwania klienta i wykonać efekt oczekiwany przeze mnie
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
K. W.
Bardzo profesjonalny salon, doskonała obsługa, dbałość o klienta. Obsługiwał mnie Pan Mikołaj, którego bardzo polecam. Doradził kolor, zaproponował pielęgnację w gabinecie i dobrał pielęgnację domową. Dostałam także urodzinowy rabat 20% na usługę i 50% rabatu na zestaw kosmetyków do domu. Będę wracać do Pana Mikołaja! I kawa była pyszna… ☕️