Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Centrum Handlowym M1 w Markach, naprzeciwko sklepu Auchan. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie centrum handlowego dostępny jest bezpłatny parking dla klientów. Zarówno salon, jak i centrum handlowe są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz centrum handlowego można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Autobusy: 112, 190. Kolej: R90.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 09:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 09:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Najlepsza fryzjerka, u jakiej byłam! Pani Magda zrobiła dokładnie taką fryzurę, jaką chciałam (a nawet lepszą). Profesjonalnie, dokładnie i w przemiłej atmosferze. Już zapisałam się na kolejną wizytę 😊
Bardzo polecam ten salon, a wszczegolnosci panią Magdę. Aż sobie zrobię zdjęcia po wizycie i będę miał jako punkt odniesienia na pytanie "jak strzyżemy"?
Jakiś czas temu korzystałam z usług salonu i po przerwie wróciłam ponownie, miałam przyjemność korzystać z usługi wykonanej przez p. Julię. Pani Julia świetnie mi doradziła zarówno w wyborze koloru jak i w cięciu. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, chętnie ponownie skorzystam z usług salonu. Serdecznie polecam!
Witam salon fryzjerski z którego jestem bardzo zadowolona a przede wszystkim z obsługi p. Magdy która zawsze z uśmiechem na twarzy wysucha mnie o co panią poproszę, a jak nie umie się zdecydować to doradzi mi w jakimś wyborze, co jestem zawsze bardzo zadowolona pozdrawiam p. Magdę serdecznie do zobaczenia.
Korzystam od dawna z usług salonu i Pani Justyny. To prawdziwa profesjonalistka w swoim fachu. Efekt zawsze perfekcyjny, dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta, a do tego serdeczna atmosfera. Gorąco polecam!
Z całego serca polecam Panią Magdę . Pełen profesjonalizm, uśmiechnięta i serdeczna . Zadowoli nawet tak wymagająca klientkę jak ja .
Bardzo polecam usługi Pani Dominiki. Jestem osobą, która do tej pory nie mogła znaleźć odpowiedniego fryzjera, zawsze musiałam w domu coś po swojemu poprawić, albo nigdy nie byłam w pełni zadowolona z efektów. Dzisiaj, w końcu po latach odkryłam Panią, której szukałam. Jest kompetentna, sympatyczna i profesjonalna. Komunikacja z klientem na bardzo wysokim poziomie. Czułam się dobrze zaopiekowana. Do tego mimo wielu godzin pracy, Pani wciąż uśmiechnięta i zainteresowana co się dzieję. Widać, że posiada ogrom wiedzy i umiejętności, które powinny zostać docenione. Moje oczekiwania co do koloryzacji zostały spełnione w każdym aspekcie. No i do tego zarąbista kawusia. Jeszcze raz bardzo polecam ~~ Srebrnowłosa
Pani Dominika zajmuje się moimi włosami od kilku lat. Ma otwartą głowę i trafnie dobiera zabiegi pielęgnacyjne. Nie obawiajcie się cięcia, wszystko jest konsultowane ze mną na bieżąco :) Masaż głowy podczas mycia wykonany przez Panią Dominikę należy do najprzyjemniejszych 🫠 Kondycja moich włosów poprawiła się diametralnie. Na potwierdzenie zdjęcie - zdrowiutkie, miękkie i błyszczące ✨
Szczerze polecam salon jak i fryzjerkę Justynę, wykonana koloryzacja to mistrzostwo. Znajomi i nie znajomi nie mogą wyjść z zachwytu. Dziękuję
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Monika
Pani Magda to prawdziwa profesjonalistka! Jestem bardzo zadowolona z wizyty - pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta i dbałość o każdy detal. Pani Magda uważnie słucha, doradza najlepsze rozwiązania. Efekt końcowy - włosy wyglądają zdrowo, świeżo i pięknie się układają. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka fryzjerki z pasją i talentem.