Salon fryzjersko-kosmetyczny Jean Louis David mieści się przy ul. KEN 20 w Warszawie, w pobliżu wejścia do stacji metra Kabaty. W okolicy znajdują się m.in. sklep Natura, Alior Bank oraz liczne kawiarnie i restauracje. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn, a także usługi kosmetyczne, manicure i pedicure. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała. Przy salonie dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe. Salon jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Metro: M1 (stacja Kabaty). Autobusy: 166, 179, 192, 504, 720, 742.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 08:00 - 20:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 08:00 - 20:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Byłam dzisiaj w salonie z moją córką pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i staranności Pani Ani. Bardzo dziękuję i napewno wrócimy wszystko na najwyższym poziomie, bardzo miło i spokojnie. Jeszcze raz dziękuję i Pozdrawiam cały SALON
Bardzo miła, profesjonalna i uśmiechnięta obsługa. Panie w salonie dobrze doradzały mi w sprawie pielęgnacji włosów i odpowiadały na wszystkie moje pytania: od możliwych koloryzacji do usług w salonie. Uprzejmie pytały się, czy nie ciągną za włosy - zbędnie, bo robiły wszystko bardzo delikatnie 😊 Ale doceniam! ❤️ W salonie panuje czystość, Panie po każdym podcięciu sprzątają podłogę i dbają o sprzęt fryzjerski. Na pewno wrócę i mogę z czystym sumieniem polecić 😊
To była jedna z najlepszych wizyt u fryzjera na jakich byłam. Obsługa wykwalifikowana i przemiła. Dostałam dokładnie to czego chciałam. Szczególnie polecam Panią Anahit, która zadbała o moje zniszczone włosy najlepiej jak to było możliwe.
Anahit jest najlepszą fryzjerką ever ❤️ zawsze pełna uśmiechu. Można pogadać na kazdy temat. Obsluga the best. Gorąco polecam.
Jestem niesamowicie zadowolona z wizyty u p. Anahit♥️ Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Efekt końcowy lepszy niż się spodziewałem 😍Baaardzooo polecam💪
Jestem zadowolona z zabiegu botox i strzyżenia 🙂Polecam Panią Olgę :) bardzo miła obsługa i profesjonalnie podejście:)😘😊
Fantastyczny salon, przemiłe i profesjonalne paniе.Pani Engel rewelacyjna fryzjerka, wie co ma zrobić , analizuje włos i dobiera fryzurę. Polecam!!!! Świetna atmosfera. Dziękuję :)
Od niemal 3 lat jestem regularną klientką salonu, co najlepiej świadczy o poziomie zadowolenia 🙂 Nie zmieniam fryzury ani koloru co 2 miesiące, ale gdy pani Asia mówi, że warto trochę rozjaśnić pasemka albo lekko zmienić odcień to ufam jej opinii - i zawsze dobrze na tym wychodzę. Cenię sobie powtarzalność efektu oraz stosunek ceny usług do ich jakości. Polecam!
Do salonu trafiłam z listy salonów partnerskich fundacji Rak'n'Roll, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Profesjonalna i przesympatyczna obsługa, rzeczowo przeprowadzona konsultacja przed strzyżeniem. Na pewno będę polecać i sama korzystać z usług.
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Elżbieta Zygmuntowska
Moja pierwsza wizyta w JLD Kabaty i na pewno nie ostatnia. Pani Anna zaopiekowała się mną jak królową- super masaż głowy, idealne cięcie, delikatne czesanie (bez szarpania jak to się często zdarza u fryzjera) + miły small talk. Dziękuję pięknie i do zobaczenia za ok 2 miesiące 😘