Salon fryzjersko-kosmetyczny Jean Louis David mieści się przy ul. Grzybowskiej 4 w Warszawie, w pobliżu stacji metra Świętokrzyska, ul. Marszałkowskiej oraz al. Jana Pawła II. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn oraz usługi kosmetyczne. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry, w tym wybrane produkty wegańskie. W pobliżu salonu dostępne są miejsca parkingowe w strefie płatnego parkowania. Na terenie salonu można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Metro: M1, M2 (stacja Świętokrzyska). Autobusy: 106, 302. Tramwaje: 4, 10, 14, 15, 17, 18, 33, 35, 41.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | Zamknięte |
| Jutro | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 08:00 - 20:00 |
| Niedziela | Zamknięte |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Mój ulubiony salon fryzjerski. Zawsze chodzę do Pana Aleksandra, bo wiem, że zrobi z moimi włosami dokładnie to, co chcę, nie boję się, że wyjdę rozczarowana. Polecam!!
Pan Aleksander to wspaniały fryzjer i niesamowicie uprzejmy i przemiły człowiek. Dziękuję Panu za przepiękny kolor i wspaniałe cięcie. Pan Aleksander to mistrz w swoim fachu. Bardzo dziękuję za przecudowną metamorfozę 😊
Bardzo fajny salon fryzjerski. Przyszedłem ściąć długie włosy i wyszedłem zadowolony. Pozdrawiam pana Łukasza
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wszystkich pracowników. Doskonala wiedza. Wysokiej jakosci produkty. Polecam kazdemu, kto chce wyjsc z salonu zadowolony.
Zamierzałam zapuszczać i dlatego przyszłam do tego salonu, gdyż jest blisko mojego miejsca zamieszkania. Aktualnie jestem na usłudze przedłużania włosów. Trafiłam w ręce p. Alexandra managera salonu oraz p. Miłosza. Po dyskusji ze mną p. Alexander zaproponował przedłużenie za pomocą tzw. EXTENSIONS. Włosy zostały założone przez p. Miłosza. Jestem absolutnie zadowolona z pracy obu panów. To profesjonaliści, którzy z respektem traktują swoją pracę i klientki. Z uwagą dobierają kolor oraz rodzaj włosów. Myślą kiedy należy ponownie wykonać serwis podniesienie EXTENSIONS. Polecam wszystkim ten salon! Anna
Świetny salon. Z wizyty u Pana Alexandra wyszłam bardzo zadowolona. Włosy wyglądają pięknie i super się układają. Polecam.
Po miesiącach udręki ujarzmienia pomysłu na krótkie włosy po pandemicznej hodowli, w różnych renomowanych i polecanych, gwiazdorskich miejscach, wreszcie mam tak obcięte jak chciałam 🦄 milutko i z masażem płaskiego tyłka w pakiecie 🎈❤️ Dziękuję Miłoszowi ❤️ za wysłuchanie i zrozumienie ❤️ przede wszystkim za precyzyjne cięcie ❤️
Bardzo polecam wizytę u mistrza fryzjerstwa i rozmowy Pana Aleksandra - wyszłam bardzo zadowolona i zrelaksowana. Po wcześniejszych złych doświadczeniach z fryzjerami muszę powiedzieć, że od razu widziałam, że fryzjer wie, co robi i bez obaw oddalam się w ręce Pana Aleksandra. I słusznie, bo fryzura prezentuje się znakomicie w każdym wydaniu. Na pewno będę wracać.
Strzyżenie na Rak'n'Roll. Fantastyczna p. Natalia dba również o to, co zostaje na głowie, mistrzowsko cieniując, podkręcając i doradzając :) Bardzo polecam
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Joanna B
Stwierdziłam, że dodam opinie dopiero po tym. Jak sama umyje i wystylizuję włosy, bo nie raz było tak, że po wyjściu od fryzjera było cudownie, a później sama nie mogłam z nimi dojść do ładu. Po wizycie w salonie na Grzybowskiej jest rewelacyjnie! Pan Miłosz, nie dość, że doświadczony fryzjer, który wie co robi, to jeszcze przemiły człowiek. Jestem bardzo zadowolona z cięcia. Na pewno wrócę! Polecam