Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Galerii Ster w Szczecinie, na poziomie 0, naprzeciwko sklepu Empik. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie galerii dostępny jest bezpłatny parking dla klientów. Zarówno salon, jak i galeria są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz galerii można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Autobusy: 88, 98, 108, 124, 244. Tramwaje: 10.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 09:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 09:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Jak zwykle jestem zadowolona z usług salonu. Sympatyczna atmosfera i profesjonalne podejście do klienta. Może czasami jest problem z umówieniem się na wizytę ale to tylko świadczy o tym, że wielu klientów, z jakiegoś powodu, wybiera jednak ten, a nie inny obiekt. Szczerze polecam.
Dziś przyjęła mnie Pani Swietłana i wyszłam bardzo zadowolona. Podcinałam jedynie końcówki i zrobiła to bardzo dokładnie. Masaż głowy też rewelacja. Bardzo miła i uprzejma, a najważniejsze, że słucha potrzeb i oczekieań klientki. Polecam!!!
Dzisiaj przyjęła mnie pani Swietłana. Nie miałam przekonania do nowej fryzjerki . Jednak jestem zadowolona . Bardzo starannie zrobiła masaż głowy i widać , że zna się na swoim fachu . Bardzo sympatyczna .
Polecam gorąco ten salon fryzjerski w Szczecinie❣️💪💯 Przemiła obsługa klienta oraz Mega umiejętności modnego i stylowego strzyzenia na czasie🔥🥳👌 Dziękujemy bardzo za wspaniały efekt❤️❤️❤️🎈🎈🎈🙉
Jestem bardzo zadowolony bo moje dwie córeczki są zadowolone 🙂 Wspaniałe podejście do dzieci, dużo zrozumienia i pełen profesjonalizm. Na pewno wrócimy 🙂
Od kilkunastu lat korzystania z usług JLD w CH STER zawsze wychodzę zadowolony Dzisiaj Pani Monika J również spisała się świetnie Wielkie dzięki. Do zobaczenia wkrótce
Dziś miałam wizytę z moim 4 letnim synkiem w salonie. Pani, która obcinała mojego syna za cierpliwość i profesjonalizm powinna dostac przynajmniej wysoka premię. Ponieważ syn jest nadwrażliwy na dotyk a do tego jak każde dziecko nie lubi zbyt długo siedzieć w miejscu to kumulacja tych dwóch stanów emocjonalnych może wywołać trzęsienie ziemi. Jednak doskonale z tym poradziła sobie z tym Pani, która nas obsługiwała. Nawiązywała kontakt z synem, rozmawiała z nim, żartowała nie traktowała go jak zło konieczne. Ja sobie zdaję sprawę, że każdy fryzjer by chciał mieć cudownie grzczne dziecko robiące u fryzjera to co się do niego mówi mój jednak jest troszkę bardziej wymagający i wiem, że nie jest łatwo mi również. Jednak jedna sytuacja mnie poirytowała mianowicie druga Pani, która również po chwili miała małego klienta i usilnie podchodziła do Pani fryzjerki obsługującej nas żeby się spieszla. Było mi nie zręcznie a jak musiała się czuć sfrustrowana pracownica. Takich rzeczy się nie robi. Ja sobie zdaję sprawę, że czas, że pośpiech, że idziecie taśmowo ale są "wyjątkowe " osoby, które potrzebują troszkę więcej czasu tym samym fryzjer też. Najważniejsze, że było miło i że syn zadowolony. Apeluje o premie dla tej Pani😊
Dzisiaj byłam w salonie. Moimi włosami zajęła się Pani Natalia. Mam dość gęste, puszące się i falowane włosy, ale Pani Natalia pocieniowała je tak jak chciałam i wyszłam z salonu bardzo zadowolona, także polecam :)
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Iwona Marika
Jestem mega zadowolona! Dziewczyny to prawdziwe profesjonalistki, które dokładnie wiedzą, co robią.Świetnie doradzą i tworzą fryzury, które wyglądają pięknie i naturalnie. Miła atmosfera, cudowna obsługa .Jestem klientką od kilku lat i Polecam serdecznie.