Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w budynku Pazim w Szczecinie, na poziomie 0, obok Centrum Handlowego Galaxy. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. W pobliżu salonu dostępny jest parking ze strefą płatnego parkowania oraz miejscami dla osób z niepełnosprawnościami. Salon jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Autobusy: 58, 59, B, 522, 530, 532, 812.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 09:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 09:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Polecam serdecznie ten właśnie salon 🤗 miła i sympatyczna atmosfera, w szczególności usługi Pani Julii zasługują na pochwałę. Młoda, ale odznaczająca się profesjonalizmem 💪🏼Wyszłam w pełni zadowolona. Lubię konkretne podejście, dlatego szanuję salony, w których słucha się klienta, a nie próbuje "nawinąć makaron na uszy" 😉 polecam raz jeszcze 🤗
Polecam ten salon, panuje tam bardzo przyjemna atmosfera. Pani Julia, która zajmowała się moimi włosami - pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Koloryzacja oraz podcięcie - dokładnie to o co mi chodziło.
Super salon, świetna obsługa, przemiłe panie fryzjerki które doradziły mi co zrobić z kolorem moich włosów, świetna atmosfera, Gorąco polecam, i ceny też w porządku
Polecam to miejsce, fryzjerka pięknie przygotowała moje włosy przed spotkaniem biznesowym. Uwielbiam też wasze kosmetyki 😊
Świetna obsługa fajny klimat profesjonalne podejście do klienta oraz idealnie spełnione oczekiwania polecam
Pani Julia G. to fryzjerka z dużą wiedzą, empatią i cudownym podejściem do klienta. Świetnie oceniła stan moich włosów oraz doradziła w doborze fryzury, co jest dla mnie niezwykle ważne, bo dokładnie o taki efekt mi chodziło. W salonie panuje niezwykle przyjemna atmosfera. Byłam w stanie w pełni się zrelaksować i poczułam się jak u koleżanki na kawce 😊 Jestem bardzoooooo zadowolona z wizyty i z czystym sumieniem mogę polecić ten salon i pełną pasji do swojego zawodu Panią Julię G. Jeśli szukasz profesjonalizmu i miłej atmosfery, to jest to miejsce dla Ciebie.
Umówiłam się do Pani Magdy z powodu przychylnych komentarzy. Potrzebowałam na szybko dobrego fryzjera ponieważ byłam przejazdem, a włosy wymagały odświeżenia. Każda sekunda w salonie była tego warta. Pani Magda podeszła z profesjonalizmem do mojego przypadku (moje włosy są trudne w układaniu). Zostałam wysłuchana, dostałam pomocne rady co do fryzury i kosmetyków. Wyszłam z uśmiechem i z uśmiechem wrócę 😊 A fryzura jest idealnie wymarzona!!!
Od lat korzystam z usług, zawsze ten sam poziom. Bardzo miłe fryzjerki, najbardziej lubię siadać na fotel do Pani Sylwii
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Paula Paula
Z całego serca polecam ten salon! Obsługa na najwyższym poziomie – pełen profesjonalizm, ogromna dbałość o szczegóły i naprawdę perfekcyjne podejście do klienta. Czuć, że pracują tu osoby z pasją i doświadczeniem.