Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Galerii Pestka w Poznaniu, na poziomie 0, naprzeciwko sklepu Carrefour. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie galerii dostępny jest bezpłatny parking dla klientów. Zarówno salon, jak i galeria są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz galerii można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Tramwaje: 12, 14, 15, 16. Autobusy: 168, 170, 178, 183, 191, 322.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 09:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 09:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Bardzo fachowa obsługa i miła atmosfera. Pani Ewa super dobrała kolor (zdjęcia w trakcie i po koloryzacji). Serdecznie polecam wizytę w salonie Pestce!
Cięcie u Pani Wiltorii. Nic dodać, nic ująć. Wszystko wytłumaczone, bardzo profesjonalne podejście do klienta, a sama atmosfera w salonie bardzo przyjemna, polecam 🩷
Polecam Pana Oliwiera z salonu Jean Louis David w Galerii Pestka. Profesjonalne podejście, świetne doradztwo i bardzo staranne wykonanie. Zawsze wychodzę zadowolona i chętnie wracam.
Byłam już kilka razy u Oliwiera i ostatnim razem u Kasi. Bardzo dziękuję za fachową pomoc i radę. Widać, że Zespołowi zależy na dobru włosa i zadowoleniu Klienta :)
Jestem bardzo zadowolona z usługi balayage siwych odrostów a w szczególności z doboru końcowego koloru tonera. Pani Kasia z Pestki to również świetna stylistka. O dobrej fryzjerce świadczy jej własna fryzura i zadbane własne włosy. Dziękuję i polecam 😊
Bardzo polecam to miejsce. Wspaniała atmosfera, wygodne fotele i fotele masujące podczas mycia włosów i to wszystko w jednej super cenie! Pani Blanka bardzo rzetelnie i z wielką chęcią wykonała niesamowitą pracę ścinając moje włosy:) Pracownicy salonu są zawsze uśmiechnięci, uprzejmi i chętni do pomocy. Super miejsce.
Jestem zadowolona z fryzury zaproponowanej przez Panią która mnie strzygła w sobotę o 19 (przepraszam nie zapamiętałam imienia)
Profesjonalna, sympatyczna obsługa. Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia wykonanego przez Pana Kacpra
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Paweł Górczyk
Jestem zachwycony. Zazwyczaj nie zapisuje sie do konkretnej fryzjerki i byłem już u kilku Pań zawsze wychodzę bardzo zadowolony zwłaszcza od Pani Kasi. Polecam, pełen profesjonalizm, doradztwo i bardzo miła obsługa