Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Pasażu Handlowym Kapelanka w Krakowie, na poziomie 1, obok sklepu MiB Optic oraz CCC. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów. Na terenie pasażu dostępny jest parking dla klientów. Zarówno salon, jak i pasaż handlowy są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz pasażu można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Autobusy: 106, 136, 194, 578, 608, 662. Tramwaje: 11, 18, 22, 52.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 09:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 09:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Była to moja pierwsza wizyta i bardzo udana. Miałam przykre doświadczenia z fryzjerami ale tutaj Pani Agata zupełnie to zmieniła. Wszystko dokładnie mi tłumaczyła, jak i wysłuchała jakie dokładnie cięcie chciałam. Naprawiła moje włosy i dzięki niej znowu czuję się w nich dobrze. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam ❤️
Świetny salon! Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i pełne zaangażowanie w potrzeby klienta. Fryzjerka Gabriela dokładnie wysłuchała moich oczekiwań i efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Włosy są idealnie obcięte i wystylizowane, a cała wizyta przebiegła w bardzo komfortowej atmosferze. Zdecydowanie polecam salon Jean Louis David każdemu, kto ceni jakość, profesjonalizm i nowoczesne podejście do fryzjerstwa. Na pewno wrócę! ✨
Pierwsza moja wizyta w salonie i pewnie nie ostatnia. Miła Pani Emilia zajęła się nie tylko moimi włosami ale też miła atmosfera i rozmową. Również proponując kawę lub herbatę ☺️ dziękuję za piękna fryzurę krótki bob. Polecam ten salon i Panie
Jestem bardzo zadowolona, Pani Agata okazała pełen profesjonalizm dzięki czemu moja fryzura była piękna, a czas spędzony w salonie umiliła rozmowa, kawa oraz fotel masujący. Polecam wszystkim, sama na pewno też jeszcze tam wrócę.
Byłam pierwszy raz i raczej nie ostatni. Bardzo miła obsługa, mega wygodna myjka plus fotel z masażem. Pani fryzjerka podcięła mi delikatnie same końce tak jak prosiłam, zaproponowała pielęgnację i doradziła. Pierwszy raz się spotkałam z zafoliowanymi szczotkami które są odpakowane przy klientce 👏
Pani Natalia to naprawdę super fryzjerka! Pełny profesjonalizm w pielęgnacji włosów, doskonały dobór fryzury, genialne cięcie. Bardzo dziękuję i polecam!
Podjęłam spontaniczną decyzję o zmianie fryzury :) trafiłam w dłonie Pani Agaty i jestem bardzo zadowolona z efektu. Włosy pięknie się układają a wizyta była prawdziwym relaksem.
Dziś po raz drugi w salonie. Poprzednio spontanicznie wpadłam na czesanie i wyszłam zadowolona, miła Pani Emilka poprawiła mi samopoczucie. Dziś wróciłam na koloryzację i czekam na efekt
Polecam Panią Agatę . Ma rewelacyjne podejście do dzieci. Młody klient mocno oporny został ugoszczony tak, ze na końcu bardzo podziękował za super fryzurę i w podskokach wyszedł z salonu. Dziękujem :)
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Anna Wilczyńska
Umówiłam córkę na cięcie w ramach akcji „Daj włos!” Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie! Pani Agata była bardzo miła, słuchała uważnie sugestii, cięcie było dokładne - córka ma bardzo gęste włosy. Fryzurka super, córka zadowolona! Salon odbiera ścięte włosy i wysyła je - super wszystko zorganizowane!