Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach, na poziomie 0, naprzeciwko sklepów CCC i New Yorker. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn, a także usługi barberskie. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie centrum handlowego dostępny jest parking dla klientów bez ograniczeń czasowych. Zarówno salon, jak i centrum handlowe są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz centrum handlowego można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Centrum Handlowe Forum znajduje się w centrum Gliwic, w pobliżu przystanków Plac Piastów, Piwna, Opolska oraz Lipowa.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 09:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 09:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Pani Kasia to najlepsza fryzjerka na świecie!!! Perfekcjonistka!!! Jestem zadowolona zawsze po każdej wizycie u niej. Dba o każdy szczegół, pracuje całym sercem! Dzięki Pani Kasi moje włosy zaczęły znowu rosnąć i wyglądać zdrowo. Dziękuję i gorąco polecam!!!! ❤️❤️❤️❤️🥰
Zawsze jestem bardzo zadowolony ze strzyżenia u Pani Izy. Miło i profesjonalnie. Polecam!
super miejsce z bardzo pozytywną energią. pracują tutaj profesjonaliści, którzy doradzą i dobiorą idealny kolor i mega fryzurę
Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Kreatywność i indywidualny, bardzo trafny dobór koloru i fryzury. Doskonale cięcie, włosy wreszcie się układają. Korzystałam i będę korzystać z usług Pani Kasi i serdecznie polecam!
Serdecznie polecam ten salon fryzjerski. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy detal i komfort klienta. Szczególne wyrazy uznania kieruję do pani Katarzyny za wyjątkowy profesjonalizm, uprzejmość oraz pełne zaangażowanie. Jej indywidualne podejście i wysoka kultura osobista sprawiają, że każda wizyta przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze, regularnie korzystam z usług salonu.
Co ja mogę napisać ..super obsługa i ekipa … ja od wielu lat chodzę do Pani Izy i zawsze jestem zadowolona ( mimo że włosy blond to nie łatwy temat i na dodatek keratyna ) A podejście do klienta zawsze na najwyższym poziomie… chociaż jak wiemy klienci bywają trudni Szczerze polecam
Zawsze wracam do tego salonu – profesjonalna obsługa, miła atmosfera i piękna fryzura za każdym razem! Wszystkie Panie uśmiechnięte i pełne zaangażowania. Polecam z całego serca!
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Grażyna Malec
Jestem bardzo zadowolona z usług. Obsługiwały mnie już 3 różne Panie. Każda super. Byłam już kilka razy i znowu się wybieram.