Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Galerii Sarni Stok w Bielsku-Białej, na poziomie 0, naprzeciwko drogerii Hebe oraz sklepu Jula. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn, a także usługi barberskie. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie galerii dostępny jest bezpłatny, dwupoziomowy parking dla klientów. Zarówno salon, jak i galeria są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz galerii można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Autobusy: 4, 15, 22, 50.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 09:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 09:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Zawsze profesjonalnie wykonana usługa, w miłej atmosferze. Ponadto, pomimo farbowania od dłuższego czasu, włosy pozostają zdrowe. Szczególnie polecam Panią Iwonę, która wspaniale potrafi doradzić pielęgnację i dobrać odpowiedni kolor oraz zaproponować jego zmianę. Warto jej zaufać :) Wizyta w tym salonie to przyjemność, polecam!
Firma warta polecenia koloryzacji przez strzyżenia aż po pielęgnację. Konsultacje w doborze produktów do włosów i skóry głowy. Przemiła obsługa. Polecam 🫶
Bardzo dobry salon. Zawsze wychodzę zadowolona. Dziewczyny zawsze świetnie doradzą. Do zobaczenia ❤️
Bardzo polecam fryzjerkę Julkę! Pełen profesjonalizm, zawsze usługa wykonana na 110%!
Kocham Salon na Sarnim Stoku za atmosferę, profesjonalizm i przemiłą obsługę. Panie są usmiechniete , pomocne i otwarte na klienta.Pani Sandrze dziękuję za rozmowę przed farbowaniem, doradzenie mi co wybrać i za spełnienie marzenia o pięknych refleksach na włosach. 10/10. ❤️
Polecam bardzo Panią Julię. Pani J była niesamowicie wyrozumiała, słuchała mnie uważnie i dokładnie zrozumiała, o co mi chodzi. Cały czas podążała za moimi oczekiwaniami, jednocześnie doradzając i wspierając swoim profesjonalizmem. Czułam się wysłuchana i zaopiekowana. Dziękuję
Po raz pierwszy ścięłam włosy w Polsce i byłam bardzo zadowolona z czystości salonu oraz obsługi klienta. Pani Sabrina obcięła moje włosy z dużą starannością i jestem bardzo zadowolona z efektu.
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Dominik Dobkowski
Szczerze polecam. Jestem pod wrażeniem jakości usług wykonywanych w tym salonie. Miła atmosfera dopełnia pozytywne wrażenie.