Salon fryzjersko-kosmetyczny Jean Louis David mieści się przy Al. Jerozolimskich 25 w samym centrum Warszawy, w pobliżu hotelu Novotel i ulicy Kruczej. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn, usługi barberskie oraz usługi kosmetyczne. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała. Salon jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Do dyspozycji klientów dostępna jest również toaleta. Na terenie salonu można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. W pobliżu salonu znajdują się płatne miejsca parkingowe. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Metro: M1. Autobusy: 109, 117, 127, 128, 158, 171, 175. Tramwaje: 7, 9, 22, 24, 25.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 08:00 - 20:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 08:00 - 20:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Fryzjer Oksanka,to czarodziejka, ♡♡♡♡jej strzyżenie i modelowanie to starannosc na 200% .Wie co robi,i to z prawdziwą pasją. Od wielu lat nie cieszyłam się tak swoją fryzurą jak teraz .Jestem niezmiernie wdzięczna, i wszystkim polecam tą dziewczynę!!!♡♡♡Jest prszemila,kochana,specialistka swojej sprawy.
Byłam wczoraj na wizycie u Pani Oksany. Bardzo profesjonalna i miła obsluga. Wizyta zleciała mi bardzo szybko a wszystkie zabiegi były wykonywane delikatnie i dokładnie. Efekt koncowy bardzo mi się podobał, Pani Oksana na początku wizyty dokładnie wysluchala czego oczekuje.
Pani Karolina - co to jest za pozytywnie zakręcona osoba, która ma wizję i dodatkowo czyta mi w myślach - zrobiła na moich włosach dokładnie to co chciałam :) rzetelna, profesjonalna a do tego ze świetnym vibe! Znalazłam moją panią fryzjerkę !
Facowe fryzjerstwo. Prawdziwy Mikołaj z grzebieniem inożyczkami to prawdziwy prezent. Włosy odzyskują blask a klient wspaniałe samopoczucie. Polecam salon Aleje Jerozolimskie 25 JLD
Byłam pierwszy raz u Pani Beaty i jestem bardzo zadowolona. Zostawiłam bardzo dobrze ostrzyżona zresztą tak jak chciałam. Pani Beata od razu wiedziała w jakiej fryzurze będzie mi dobrze. Poza tym jest bardzo miła. Napewno będę stałą klientką tego zakładu.
Wróciłam bardzo zadowolona z nowej fryzury od Pani Beaty. Świetnie poradziła sobie z moimi niesfornymi włosami, nie każdemu się to udaje. Polecam salon.
Moja wizyta w salonie przebiegła bardzo miło dzieki Pani Alonie. Mam długie, gęste włosy, z którymi Alona super sobie poradziła, nadała im objętości i blasku. Bardzo dziekuje :)
Korzystałem wielokrotnie, za każdym razem jestem zadowolony, miła, profesjonalna obsługa.
Bardzo lubię tam wracać, jak do dobrych znajomych. Wychodzę zawsze zadowolona z obsługi. Chodzę do Pani Justyny - na pielęgnację i strzyżenie. Kiedyś na farbowanie i też byłam bardzo zadowolona, teraz eksperymentuję na siwych włosach 🙂. Szczerze polecam salon przy Jerozolimskich 👍
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
AMK
Byłam pierwszy raz w JLD - konkretnie przy Alejach Jerozolimskich 25. I nie będzie to ostatni raz. Bardzo mocno polecam ze względu na jakość obsługi, cięcia, układania i panie fryzjerki, które wyczuwają, kto chce „pogadać”. Ponadto, od razu wiesz ile zapłacisz za usługę i samodzielnie można szybko zarezerwac termin wizyty. Super, polecam naprawdę.