Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Centrum Handlowym Westfield Arkadia w Warszawie, na poziomie 0, obok sklepu Carrefour. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie centrum handlowego dostępny jest parking dla klientów. Zarówno salon, jak i centrum handlowe są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz centrum handlowego można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Metro: M1. Autobusy: 327, 409, 500, N12, N13, N46, N62, N63. Tramwaje: 1, 17, 22, 27, 28, 33, 35.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 10:00 - 22:00 |
| Jutro | 10:00 - 22:00 |
| Piątek | 10:00 - 22:00 |
| Sobota | 10:00 - 22:00 |
| Niedziela | Zamknięte |
| Poniedziałek | 10:00 - 22:00 |
| Wtorek | 10:00 - 22:00 |
| Środa | 10:00 - 22:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Jestem klientem Pani Aleksandry już jakiś czas i zawsze wychodzę bardzo zadowolony. Strzyżenie jest zawsze dokładne i takie, jak trzeba. Widać, że Pani Ola naprawdę dba o klienta
Byłam na strzyżeniu i farbowaniu u Pani Edyty. Jestem bardzo zadowolona. Fryzjerka podpowiedziała mi jaką dobrać długość oraz odcień farby. Dopytywała czy wszystko mi pasuje. Efekt jest lepszy niż sobie wymarzyłam. Będę wracać i polecam wszystkim🙂
Bardzo polecam usługi fryzjerskie w tym salonie.Zawsze po farbowaniu włosów i podcięciu moje włosy są w dobrej kondycji.Kolor nie blaknie i dobrze się układają.Są także dobrze nawilżone i się nie puszą.Warto korzystać z takich usług.
Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia ,koloryzacji i pielęgnacji włosów w tym salonie .Napewno nie będzie to moja jednorazowa wizyta ,polecam Wszystkim .Dziękuję Pani Moniko za miłą atmosferę i profesjonalizm 😊
Byłem na strzyżeniu u Pani Nadziei, jestem bardzo zadowolony z usługi. Strzyżenie barberskie najlepiej wykonane jak dotychczas. Polecam.
Pani Monika jest super, serdecznie polecam. Jest mistrzynią w swoim fachu. Łączy pasję z rzetelną wiedzą, co zawsze przekłada się na najwyższą jakość usług
Byłem na strzyżeniu u Pani Nadziei. Usługa wykonana na najwyższym poziomie.Profesjonalne podejście, świetna obsługa . Polecam salon JLD w Arkadii .
Byłam zadowolona z wykonanej usługi. Stylistka idealnie dobrała kosmetyki do moich włosów. Jestem zadowolona. Polecam!
Rozjaśnianie i strzyżenie. Zawsze wychodzę bardzo zadowolona. Pani Monika robi najlepsze blondy! Polecam serdecznie!
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Justyna Z
Serdecznie polecam usługi w tym salonie. Jestem klientka Pani Moniki i zawsze wychodzę zadowolona, moje włosy pomimo co miesiecznego rozjasniania sa świetnie odżywione i lsniace. Gorąco polecam.