Salon fryzjersko-kosmetyczny Jean Louis David mieści się przy ul. Francuskiej 12 w Warszawie, na Saskiej Kępie. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn, a także usługi kosmetyczne oraz manicure. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała. W pobliżu salonu dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe. Do dyspozycji klientów dostępna jest również toaleta. Na terenie salonu można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Autobusy: 117, 138, 146, 147.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 08:00 - 20:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 08:00 - 20:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Z usług salonu fryzjerskiego Jean Louis David korzystam od kilku lat i zawsze jestem zadowolona z efektów. Jest to moje ulubione miejsce z najlepszymi fryzjerami. Pani Wiola - jak zwykle najwyższy poziom usługi. Zawsze odpowiednio zadba o moją koloryzację włosów oraz dobór pielęgnacji. To bardzo miła i profesjonalna fryzjerka. Do tego wspaniała i ciepła osoba. To co wyróżnia Panią Wiolę to na pewno wysokie umiejętności fryzjerskie. W salonie panuje przemiła atmosfera, a elegancki wystrój idealnie wpływa na samopoczucie klienta. Zdecydowanie polecam !
Serdecznie polecam! Pan Robert stworzył moje wymarzone włosy, pomimo tego że sama nie wiedziałam dokładnie jak je opisać- można śmiało i bez obaw oddać się w jego ręce. Do tego bardzo miła atmosfera w salonie i świetny kontakt z klientem :)
Już dawno nie byłam tak zadowolona z efektu strzyżenia. Z całego serca polecam Panią Wiolę!
Pan Robert jak zwykle działa cuda! Każda koloryzacja- od blondów po brązy udana na 110%. Serdecznie polecam, zawsze wychodzę zadowolona ❤️
What an amazing hair salon!!! My favorite place to get a blond balayage!! Wiola is a hair expert!!! I so highly recommend her!! Co za niesamowity salon fryzjerski!!! Moje ulubione miejsce na blond balayage!! Wiola to ekspertka od włosów!!! Gorąco ją polecam!! Wiola, znowu serdecznie dziękuję za pomocnik dzisiaj i przez lat!!
Byłam tu dwa lata temu i bardzo dobrze wspominam koloryzacje włosów o bardzo naturalnym efekcie. Polecono mi także dobre produkty do pielęgnacji włosów których teraz używam na codzień. P.S. : Jeszcze zdjęcie z wczoraj, jeszcze raz jestem bardzo zadowolona i zachwycona naturalnym efektem !
Jestem stałą klientką od samego początku powstania salonu, ponad 10 lat. Zawsze miło, profesjonalnie, kreatywnie i z uśmiechem!
Byłam tutaj pierwszy raz u fryzjera. Nie zawiodłam się. Pani Agata pięknie obcięła mi włosy, dokładnie tak jak chciałam. Polecam serdecznie
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Zuzanna Dobrzańska
Jak lecę do fryzjera to tylko tu!! Pani Wiola zawsze starannie mnie słucha podczas konsultacji i też dostosowuje fryzurę do mojego kształtu głowy itd także podejście w 100% indywidualne, jest naprawdę świetna, zawsze wychodzę z uśmiechem na twarzy, do tego stopnia że chodzę już tylko do niej. Naprawdę gorąco polecam!! ❤️