Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Galerii Młociny w Warszawie, na poziomie -1, naprzeciwko ruchomych schodów, w pobliżu sklepu Jysk. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie galerii dostępny jest bezpłatny parking dla klientów. Zarówno salon, jak i galeria są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz galerii można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Metro: M1. Autobusy: 156, 184, 409, 511, 750. Tramwaje: 2, 6, 10, 33.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 09:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 09:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Szczerze polecam salon, a w szczególności fryzjerkę Panią Asie. Super zrobiony kolor i stylizacja, a do tego mnóstwo cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji włosów w domu. Z pewnością tam wrócę!
Korzystam z usług Pana Czarka od około roku. Zawsze dobrze doradzi kolor i kształt fryzury. Polecam!
Polecam Fryzjerkę Asię ,która potrafi wydobyć potencjał z każdych włosów i doradzi jak pielęgnować/stylizować je w domu .Po krótkiej konsultacji i moich propozycjach odnośnie fryzury ,wydobyła to czego inni nie umieli czyli ,,charakter” teraz mój wizerunek jest spójny z moim stylem a to wszystko dzięki tej cudownej fryzjerce 🔥❤️ polecam serdecznie każdemu kto boi się eksperymentować bo u niej warto 💇🏼♂️
Bardzo polecam Panią Irenę w salonie w Galerii Młociny. Zrobiła mi bardzo dokładnie i piękny kolor baleyage. Cięcie włosów równie udane. Bardzo dziękuję! Na pewno wrócę i zrobię też obiecany botoks na te moje zniszczone włosy ;)
Byłem na strzyżeniu męskim u Sylwii i jestem bardzo zadowolony z efektu. Profesjonalne podejście, świetna atmosfera i dokładność w każdym detalu. Na pewno wrócę. Polecam!
Byłam w dniu dzisiejszym na strzyżeniu i botoxie u pani Sylwii. Jestem zachwycona. Polecam.
Bardzo polecam Pana Czarka w salonie w Galerii Młociny! Strzyżenie zostało wykonane bardzo starannie, z wyczuciem i dbałością o każdy detal. Pan Czarek potrafi świetnie doradzić, by fryzura jak najlepiej pasowała do typu urody. Do tego wszystkiego odbywa się w bardzo przyjaznej i swobodnej atmosferze. Na pewno wrócę!
Wczoraj byłam na strzyżeniu u Pani Agnieszki w Galerii Młociny. Mogę serdecznie polecić :) Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, wszystko krok po kroku ustaliłysmy, żebym na pewno wyszła z fryzurą, która mi się podoba.
Dla mnie super! Pani Maja to najlepszy fryzjer jakiego znalazłem w Warszawie. Zawsze wysłucha, i starannie podejdzie do zrobienia dobrej fryzury. Byłem już u niej kilka razy, nie zawiodłem się i z pełną świadomością gorąco polecam!
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Joanna Kasperowicz
Tak piękne refleksy zrobiłam dzisiaj pani Irena🙂, dokładnie tak jak chciałam. W salonie panuje miła atmosfera, bez pośpiechu, można się zrelaksować i bez obaw oddać włosy w ręce fachowców🙂. Do zobaczenia 😉