Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach, naprzeciwko sklepu Auchan. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn, a także usługi barberskie. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie centrum handlowego dostępne są bezpłatne parkingi dla klientów: podziemny oraz zewnętrzny. Zarówno salon, jak i centrum handlowe są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz centrum handlowego można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Autobus: 910.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 09:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 09:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Zostałem bardzo miło i profesjonalnie powitany po wejściu do salonu. 3 stawy nie ma żadnego barbera (na szczęście) trafiłem pod ✂️ do pani Magdy która pokazała lepszy warsztat niż nie jeden szanujący się barber. Profesjonalnie bardzo miło w idealnym czasie i nie drogo. Dziękuję bardzo panie Magdo Pozdrawiam
Od wielu lat salon ten jest preferowanym miejscem, z którego usług korzystam zarówno ja, jak i mój syn. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta stanowi mocną stronę wszystkich stylistów. Ze względu na specyfikę mojej fryzury, korzystam z usług Pani Natalii co półtora miesiąca, co pozwala mi na wydanie rzetelnej opinii. Atmosfera w salonie, zarówno w relacjach z klientami, jak i między personelem, jest bardzo przyjazna. Zachęcam wszystkich niezdecydowanych do skorzystania z oferowanych usług. Życzę wszystkim stylistom samych zadowolonych klientów. Do zobaczenia w salonie.
Polecam. W salonie miła atmosfera. Czysto i przyjemnie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pani Natalia wspaniała fryzjerka. Zdziałała cuda z moimi włosami. Zawsze wychodzę zadowolona z jej pracy ❤️
Jestem stałą klientką salonu, jestem bardzo zadowolona z obsługi i jakości usług. Chodzę do Pani Klaudi, super fryzjerka, potrafi świetnie doradzić. Kolor zawsze idealny.
Po dzisiejszej wizycie jestem najszczerzej w świecie zadowolona. Poszłam jako modelka do p. Janiny i wyszłam z włosami jakich nigdy nie miałam na głowie. Wystylizowane, podcięte poprostu magia sie zadziała. Polecam i napewno jeszcze kiedyś odwiedze!❤️❤️
Z pełnym przekonaniem polecam to miejsce. Chodzę do tego salonu od kilku lat i za każdym razem wychodzę w pełni zadowolona z efektu. To salon, któremu naprawdę ufam i z przyjemnością do niego wracam.
Super! Byłam dzisiaj ściąć i oddać włosy na fundację Rak n Roll. Fryzjerka mega uprzejma i cierpliwa, upewniła się czy na pewno chcę skrócić włosy o ponad 25 cm i zaproponowała wygodną i łatwą w utrzymaniu fryzurę. Była też bardzo delikatna i spokojna, zdecydowanie polecam Marzenę! A co do ścinania dla Rak n Roll to również polecam, zakład sam wysyła włosy do fundacji, nie trzeba też przygotowywać oświadczenia. Dzięki i do zobaczenia za 2 lata!
Polecam salon jako klientka tego salonu z 20 letnim stażem zawsze byłam i jestem zadowolona a profesjonalnemu personelowi serdecznie dziękuję.
To zdecydowanie Mój Salon i Moja Stylistka Włosów - Pani Natalia. Sama lokalizacja to spory plus. Jakość strzyżenia i poziom zrozumienia Klienta sprawia, że wracam tam regularnie. Masaż i peeling... Odpływam. No i w końcu ktoś wie jak obciąć moje cieńkie włosy by dobrze wyglądały i były ekspresowe w ułożeniu. Bardzo polecam!
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Ewa Mniszek
Serdecznie polecam! Korzystam z usług salonu JLD w Galerii Trzy Stawy w Katowicach prawie od roku i jestem bardzo zadowolona. W szczególności, polecam Panią Klaudię, która udziela bardzo trafnych porad co do koloryzacji i strzyżenia. Czuję sie świetnie zaopiekowana i za każdym razem jestem bardzo zachwycona osiągniętym efektem :)