Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Galerii Forum w Gdańsku, na poziomie 1, obok Omni Kaiser Patisserie. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn, a także usługi barberskie. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie galerii dostępny jest parking dla klientów. Zarówno salon, jak i galeria są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz galerii można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Autobusy: 106, 108, 112, 123, 131, 138, 166. Tramwaje: 2, 3, 6, 7, 8, 9.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 09:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 09:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Do Pani Natali trafiłam z polecenia i szczerze nie żałuje. Cięcie i modelowanie włosów według rzyczenia, ale i też pod ich strukturę i typ. Na termin nie było trzeba długo czekać a sama wizyta nie była ponaglana. Jestem pewna, że wrócę na ponowne strzyżenie
Bardzo miła wizyta. Wracam cały czas od 2022 i za każdym razem czuję odświeżoną fryzurę, a mycie głowy jest połączone z relaksującym masażem. Super. Można się bez problemu poradzić o dobór fryzury. Zawsze po wyjściu z salonu jestem zadowolona. Szczególnie po wizycie u Pani Marty S.
Salon znalazłam dzięki liście lokali współpracujących z Rak’n’roll. Usługa ze względu na oddawanie włosów została wykonana taniej, jednak nie zmieniło to profesjonalnego podejścia - po przygotowaniu i obcięciu warkoczy zostałam potraktowana tak, jak za pierwszym razem, kiedy tylko podcinałam końcówki (płacąc pełną cenę). Bardzo dziękuję! Z salonu wyszłam bardzo zadowolona ☺️
Zdecydowałam się na odważną czerwień i efekt przerósł moje oczekiwania – kolor jest intensywny, głęboki i pełen blasku, a jednocześnie pięknie dopasowany do mojej karnacji. Marta doskonale doradziła odcień, zadbała o każdy szczegół i profesjonalnie przeprowadziła cały proces, dbając o kondycję włosów. Widać, że ma ogromne doświadczenie i pasję do swojej pracy. Czułam się w pełni zaopiekowana i zrelaksowana. Z czystym sumieniem polecam Martę każdemu, kto marzy o perfekcyjnej czerwieni na włosach! ❤️💇♀️
Jestem stałą klientką i jestem zawsze zadowolona . Polecam serdecznie . Moje włosy są zdrowe mimo wielu lat rozjaśniania . I kolor trafiony w punkt . Zawsze prosiłam o chłodne kolory , szarości i w końcu mnie wysłuchano- właśnie tutaj . Dlatego zostałam i zostaje . Dziękuję bardzo . 5 gwiazdek 😊
Wiktoriia,młoda, pełna energii fryzjerka, która od pierwszego spotkania zaraża pasją do swojej pracy. Każde strzyżenie to dla niej prawdziwa sztuka – widać, że kocha to, co robi. Słucha potrzeb klienta, jednocześnie doradzając profesjonalnie i kreatywnie. Jej entuzjazm i pozytywne podejście sprawiają, że wizyta u niej to nie tylko nowa fryzura, ale też ogromna dawka dobrej energii i relaksu. Z takim talentem i zaangażowaniem ma przed sobą naprawdę świetlaną przyszłość w branży fryzjerskiej!🥰
Strzyżenie w miłej atmosferze, wszystko wg ustaleń. Pani Natalia zrobila bardzo dobrą robotę!
Jestem bardzo zadowolona z usług w tym salonie ..👍Pani Marta to wspaniała fryzjerka i przemiły Człowiek 🌹. Wrócę tu niebawem .
Super profesjonalna i miła obsługa ze strony Pani Patrycji🎀 doradziła mi długość jak i rodzaj ścięcia przez co twarz wygląda bardzo korzystanie a wizyta minęła szybko i w fajnej atmosferze napewno jeszcze wrócę do tego salonu i mam nadzieję że znowu trafię na Panią Patrycję 🌺
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Dorota J
Wizyta w salonie w C.H.Forum to czysta przyjemność.Do salonu przyszłam niezdecydowana , ale Pani ,która się mną zajęła od razu wiedziała, w jakiej fryzurze i kolorze włosów będzie mi najlepiej.To się nazywa profesjonalizm 🙂Kolor i strzyzenie wyszlo cudownie.W salonie panuje super atmosfera.Dziekuję ,od dzisiaj stała klientka.