Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Galerii Riviera w Gdyni, na poziomie 0, pomiędzy sklepami Yes i Swarovski. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie galerii dostępny jest bezpłatny parking dla klientów. Zarówno salon, jak i galeria są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Do dyspozycji klientów dostępna jest również toaleta. Na terenie salonu oraz galerii można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską oraz koleją SKM. SKM: Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana. Autobusy: 109, 182. Trolejbusy: 27.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 10:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 10:00 - 21:00 |
| Wtorek | 10:00 - 21:00 |
| Środa | 10:00 - 21:00 |
| Czwartek | 10:00 - 21:00 |
| Piątek | 10:00 - 21:00 |
| Sobota | 10:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Wspaniała, bardzo sympatyczna obsługa. Korzystam regularnie z usług tego salonu, a dokładniej Pani Marty i za każdym razem wychodzę zachwycona! Pani Marta świetnie doradza, potrafi dobrać idealnie kolor i strzyżenie tak, że zawsze wychodzę jakby znowu młodsza. Ogromne pokłony i pozdrowienia dla Pani Marty!
W ramach oddania włosów na fundację Rak&Roll skorzystałam ze ścięcia włosów w salonie. Pani Marta trafnie zaproponowała fryzurę i dała podpowiedzi jak dbać/układać włosy w nowym wydaniu:) Dziękuję i polecam.
Jestem w tym salonie klientka od lat. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Przepiękny kolor, piękne zdrowe i lśniące włosy mimo rozjaśniania. Polecam serdecznie
Od 6 lat chodzę do Salonu Jean Louis David w Rivierze w Gdyni. Od 4 lat do Pani Pauliny! Polecam serdecznie, zawsze wychodzę zadowolona. Kolor piękny, chłodny, odpowiednio dobrany. Włosy mimo rozjaśniania są miękkie i błyszczące. Strzyżenie i ułożenie włosów tak samo perfekcyjnie wykonane. Miła atmosfera i dobra kawka. 😊
Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Pani Marta to prawdziwa profesjonalistka, doskonale doradziła zarówno w kwestii koloru, jak i cięcia. Strzyżenie wyszło idealnie, włosy świetnie się układają, a kolor jest dokładnie taki, jak chciałam, naturalny, świeży i pięknie podkreślający rysy twarzy. Cała wizyta przebiegła w miłej, swobodnej atmosferze, a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Zdecydowanie wrócę i polecam z całego serca! 💇♀️✨
Pani Paulina to profesjonalistka. Świetna w swoim fachu. Dba o każdy szczegół. Chciałam z brązu otrzymać piękny blond i taki właśnie otrzymałam. Jestem bardzo zadowolona. Naprawdę polecam! Bardzo dziękuję:-)
Polecam serdecznie. Moja wizyta zakładała loki na wesele. Pani Ilona wykonała świetna robotę, zaproponowała oprócz loków delikatne przypięcie żeby coś sie "działo" - efekt był super. Loki pomimo warunków dość wilgotnych na dworze utrzymały się przez całe wesele i dzień po. Super atmosfera, pyszna kawa, i pełen profesjonalizm.
Zawsze chodzę do pani Pauliny i mogę powiedzieć, że jest to najlepsza decyzja. Fryzura po każdym strzyżeniu wygląda perfekcyjnie – zawsze taka sama, idealnie wystandaryzowana, a jednocześnie pani Paulina podpowiada drobne optymalizacje dopasowane do mojego kształtu głowy i stylu. Dzięki temu wiem, że fryzura pasuje do mnie w 100%. Co ważne, nawet jeśli z jakiegoś powodu nie trafię do pani Pauliny, inna osoba w salonie potrafi odtworzyć ten sam efekt. Umawianie wizyt działa bez zarzutu – wszystko jest przejrzyste i wygodne, a ewentualne zmiany czy przełożenie terminu to żaden problem. Nawet jeśli zdarzy mi się pomylić osobę czy przegapić wizytę, zawsze zostaję zaopiekowany i obsłużony. Przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście i relaksująca chwila podczas mycia włosów sprawiają, że wizyta to nie tylko fryzura, ale też miłe doświadczenie. Polecam
Od roku przychodzę regularnie do tego salonu i zawsze wychodzę zadowolony i z porządnym efektem. Pani Marta za każdym robi świetną robotę oraz bardzo profesjonalnie pomaga w doborze szamponów i innych środków do pielęgnacji włosów. Polecam 10/10
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
nadulaaa
Pełen profesjonalizm, ogromna dbałość o detale i bardzo miła, luźna atmosfera w trakcie całej wizyty. Pani Marta zrobiła kawał świetnej roboty <33 Widać doświadczenie i wiedzę. Zdecydowanie wrócę i z czystym sumieniem polecam każdemu!