Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Galerii Łódzkiej w Łodzi, na poziomie 1, naprzeciwko sklepu Yves Rocher. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie galerii dostępny jest parking dla klientów, z bezpłatnym postojem przez pierwsze 3 godziny. Zarówno salon, jak i galeria są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz galerii można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Autobusy: 57. Tramwaje: 8, 10, 12, 14, 18.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 09:30 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:30 - 21:00 |
| Wtorek | 09:30 - 21:00 |
| Środa | 09:30 - 21:00 |
| Czwartek | 09:30 - 21:00 |
| Piątek | 09:30 - 21:00 |
| Sobota | 09:30 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Pani Magda to przesympatyczna i mega kompetentna fryzjerka! Zdecydowanie najlepsza na jaką trafiłem od długiego czasu. Zawsze świetnie doradzi, wszystko zrobi z wyczuciem i człowiek wychodzi w świetnym humorze i z rewelacyjną fryzurą. Polecam zdecydowanie!!!
Najlepszy fryzjer u jakiego byłem ever. Błąkałem się kiedyś po osiedlowych fryzjerach Teofilówa, aż trafiłem w ręce Pani Magdy. I od tamtej pory nigdzie indziej nie chodzę. Polecam delikatne mycie dla relaksu i mentolowy booster dla energii - świetny zestaw 😎 Człowiek od razu wie że trafił w odpowiednie ręce 😊 Polecam. Może i ciut drożej niż na dzielnicy, ale warto, a jak się kupi karnet to już całkiem przyzwoita cena jak za taki poziom obsługi.
Salon w Galerii Lódzkiej jest super. Wspaniała obsługa, bardzo miło i profesjonalnie. Pani pomogła mi dodatkowo i podpowiedziała jak najlepiej mogę sama przygotować włosy na drugi dzień na ważne wydarzenie. Dużo podróżuje i nie mam ze soba wszystkich kosmetyków do włosów. Dostałam więc, z salonu, końcówkę lakieru do włosów i oliwki na ułożenie następnego dnia! Co za gest! ❤️ Na pewno wrócę! Polecam bardzo serdecznie!
Jestem bardzo zadowolony ze strzyżenie męskiego. Fryzjerka Ksenia miała bardzo pewna rękę i uważnie słuchała moich sugestii w sprawie fryzury. Generalnie bardzo mocno polecam :)
Polecam z czystym sumieniem! W salonie zawsze przyjemna atmosfera, w szczególności polecam fryzjerkę Panią Magdalenę , zna się na swoim fachu, potrafi zrobić rewelacyjny masaż głowy, zadba o odpowiedni klimat podczas usługi. Cóż więcej dodać.. 5/5
Moja pierwsza wizyta w tym salonie, pierwszy raz oddałam włosy uczennicy/ praktykantce,pani Oli. Powiem krótko, nigdy nie wyszłam tak zadowolona i szczęśliwa od fryzjera. Polecam wszystkim, obsługa,opieka, fachowa pomoc na najwyższym poziomie. Pani Olu proszę zachować miejsce pracy, będę bywać częściej. Jest w pani talent i pasja. Dziękuję ❤️
Moja pierwsza wizyta w tym salonie i po raz pierwszy zdecydowałam się na oddanie moich włosów w ręce pani Oli i nie żałuję jestem mega zadowolona i czuję jak bym wyszła z tamtad inna osoba Dziękuję jeszcze raz 🥰🥰🥰🥰
Regularnie korzystam z usług salonu w Galerii Łódzkiej i zawsze jestem bardzo zadowolona. Atmosfera i jakość wykonywania zabiegów jak i cięć na najwyższym poziomie! 😊
W salonie miałem obcięte włosy w celu przekazania ich fundacji Rak n Roll. Z procesu i efektu końcowego jestem bardzo zadowolony. Pani Magda to przemiła osoba i dobra fryzjerka.
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Katarzyna Skibinska
Polecam serdecznie Panią Magdę. Sympatyczna osoba z profesjonalnym podejściem i dużą wiedzą odnośnie pielęgnacji, jak i struktury włosa. Bardzo zaangażowana w relację z klientką. Sam zabieg botoksu na włosy przeprowadzony bez zastrzeżeń i pięknym efektem końcowym.