Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, na poziomie 1, pomiędzy sklepami Notino i H&M. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Zarówno salon, jak i galeria są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Do dyspozycji klientów dostępna jest również toaleta. Na terenie salonu oraz galerii można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Na dwóch najwyższych kondygnacjach galerii dostępny jest parking dla klientów. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Autobusy: 110, 115, 116, 122, 124, 126, 127, 129, 136, 142, 149, 157, 158, 162, 164, 199, 227, 262, 264, 315. Tramwaje: 5, 6, 9, 11, 12.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 09:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 09:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Miałam bardzo zły dzień. Myślałam że nic już nie poprawi mi humoru, a jednak w tym salonie uśmiech wrócił na mojej twarzy. Bardzo miły i ciepły klimat, poczułam się zaopiekowana. Miałam wykonaną koloryzację oraz podcięcie końcówek. Mycie głowy z masażem było najprzyjemniejszym elementem zabiegu. Wszystkim serdecznie polecam ten salon! ❤️
Przyszłam z okropną pracą z innego salonu, a wyszłam zadowolona jak nowy człowiek. Super profesjonalna obsługa, wszystko dokładnie wyjaśnione oraz skonsultowane, a co najważniejsze świetna atmosfera i mila rozmowa. Super stylista Dawid umilił mi dzień i sprawił, że mam świetne włosy i jestem w nich zakochana.
Piotr to zdecydowanie najlepszy fryzjer w Gdańsku! Chodzę do niego od dłuższego czasu i dopiero teraz wystawiam opinię — wcześniej wolałem nie reklamować publicznie, żeby kolejki nie zrobiły się jeszcze dłuższe. Jego fachowość doceniłem szczególnie wtedy, gdy zdradziłem go i poszedłem do innego fryzjera… Po tej przygodzie wróciłem do Piotra z podkulonym ogonem i fryzurą od innego fryzjera , która wyglądała jakby robiła ją osoba po kursie weekendowym. U Piotra zawsze pewna ręka, świetna atmosfera i perfekcyjny efekt — wychodzę zadowolony, a co najważniejsze żona zawsze chwali efekty - a jak wiadomo happy wife happy life!
Byłam na początku września przed wyjazdem na Sycylię i to była świetna decyzja! Przyszłam bez konkretnego pomysłu, chciałam tylko coś zmienić. Fryzjer nie tylko doradził mi w wyborze fryzury i koloru, ale też zaproponował odpowiednią pielęgnację, dzięki czemu moje włosy są do dziś w świetnej kondycji. Cięcie, lekka zmiana koloru- wszystko wyszło super naturalnie i świeżo. Jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę. Niestety nie pamiętam imienia, ale wykonujesz świetną pracę – powodzenia dalej i do zobaczenia!
Wspaniala marka, znakomici fachowcy. Pan Piotr i jego podejście do włosów to mistrzostwo! Dziękuję serdecznie i gorąco polecam w tym miejscu air touch.
Pan Przemek to artysta, porażka kolejny włosy wyglądają pieknie, a po domowym umyciu dalej układają się pieknie. Kolor dobrany idealnie i indywidualne podejście. Polecam z całego serca Pana Przemka
Wizyta w tym salonie to prawdziwa przyjemność od początku do końca. Obsługa na najwyższym poziomie – uprzejma, uśmiechnięta i przede wszystkim profesjonalna. Każdy szczegół został dopracowany z ogromną starannością, a podejście do klienta jest naprawdę indywidualne. Czuć, że personel zna się na swojej pracy i z pasją dba o komfort gości. Cała atmosfera salonu jest elegancka, spokojna i sprzyja relaksowi – idealne miejsce, by na chwilę oderwać się od codzienności. Zdecydowanie miejsce z klasą, do którego chce się wracać.
Byłem dziś w salonie fryzjerskim i muszę przyznać, że obsługa i atmosfera są na najwyższym poziomie! Szczególne podziękowania dla Katarzyny – profesjonalna, dokładna i mega sympatyczna. Strzyżenie wyszło perfekcyjnie, a cały pobyt w salonie był czystą przyjemnością. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka fachowej obsługi i świetnego efektu końcowego!
Zacznę od tego, że nie miałam pomysłu na koloryzację, a potrzebowałam zmiany (było trudno w ogóle zejść z rudego, który nosiłam wcześniej). Pan Dawid poradził sobie z moimi włosami bez zarzutu, a przede wszystkim dobrze doradzał w każdej kwestii. Jestem bardzo zadowolona, że do niego trafiłam i polecam!
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Anna Irzhavska
Gorąco polecam salon i Panią Mariie! To najlepsza koloryzacja, jaką miałam. Pani Mariia ma ogromną wiedzę, wyczucie stylu i słucha klienta. Wyszłam z przepięknym Airtouch, a włosy są w świetnej kondycji. Salon bardzo przytulny, personel przemiły! Pracują z pasja i w kierunku potrzeb klienta. Polecam serdecznie 🤩